SPOTKANIE INTEGRACYJNE

W nowym roku szkolnym w progi naszej Bursy zawitało aż 31 nowych wychowanków (19 chłopców i 12 dziewcząt).  Młodzież pełna energii i entuzjazmu od pierwszych dni włączyła się aktywnie w życie Bursy wykazując się zaangażowaniem, aby tworzyć dobry klimat TEGO MIEJSCA.

Chęć poznania się zaowocowała zorganizowaniem zabawy integracyjnej, która odbyła się we środę – 25 września. Przy tej okazji świętowaliśmy też Dzień Chłopaka.

Organizacją i przeprowadzeniem imprezy zajęła się nasza nowa wychowanka Ola Owczarczak, dziewczyna o niezliczonych talentach. Do pomocy zaangażowało się wielu Bursantów.

Początki zawsze bywają trudne, dlatego dla przełamania pierwszych lodów zaczęliśmy od zabawy „Pif-Paf”. Potem była seria zabaw mająca na celu lepsze  poznanie się oraz zapamiętanie imion koleżanek i kolegów. Była też okazja do sprawdzenia swojej wiedzy w błyskawicznym quizie wiedzy ogólnej.

Na stołach znalazło się też małe „co nieco” na osłodę i ochłodę.

Drugą część wieczoru zdominowały zabawy przy muzyce. Dziewczęta pokazywały znane układy taneczne, ale to Belgijka porwała wszystkich do tańca. Trudno było zakończyć zabawę. Wychowankowie tanecznym krokiem rozchodzili do swoich pokoi.

Wszyscy czekają na okazję , aby zorganizować kolejny taki wieczór.

 

PATRZ -> GALERIA!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.